Jak se připojit do hry

1. Stažení hry World of Warcraft

Pro připojení do hry Bradavice online bude potřebovat nejprve hru World of Warcraft s datadiskem Wrath of the Lich King ve verzi 3.3.5a. Pokud již WoW máte, pokračujte bodem 2. Pokud hru World of Warcraft ještě nemáte, potom si ji můžete stáhnout na některém z následujících odkázů:

Zdroj 1 (MEGA)* Zdroj 2 (Torrent) Zdroj 3 (Google Drive) Zdroj MacOS (Torrent)

*Heslo: 3server

2. Stažení našich vlastních patchů

Jakmile máte staženou hru World of Warcraft s datadiskem WOTLK 3.3.5a je potřeba ji následně opatchovat našimi vlastními patchi. Proto si stáhněte následující patche:

Patch-H Patch-P Patch-S Patch-T Patch-M

3. Instalace našich patchů a nastavení hry

a) instalace patchů

Všechny výše stažené patche (tedy patch-H.MPQ, patch-P.MPQ, patch-S.MPQ a patch-T.MPQ) nyní zkopírujeme do složky Data, kterou najdete ve složce se hrou World of Warcraft

window with Data folder

Další nutností pro řádnou instalaci hry Bradavice online je stažení našeho vlastního souboru bradavice.exe:

bradavice.exe

Tento stažený soubor vložíte přímo do složky se hrou World of Warcraft, tedy tam kde je i spouštěcí soubor wow.exe.

b) nastavení realmlistu

Ve složce se hrou najdete podsložku DATA (jedná se o téže složku, do které jsou nyní vloženy naše patche), v této podsložce se nachází podsložka enGB/enUS, kde najdete soubor realmlist, ten otevřete v poznámkovém bloku, a nakopírujete do něj text: set realmlist 89.187.130.64:3727

window with realmlist

Pro přihlášení se do hry jako login použijte login, a heslo, které jste uváděli při registraci

c) nastavení addonů

Nakonec je ještě potřeba správně nastavit addony. Pro správné zobrazení ikonek itemů v batohu si po přihlášení v možnosti ADDONS (najdete je u výběru postav v levém dolním rohu) zaklikněte načíst i staré addony.

d) vytváření postavy

Při vytváření postavy je třeba se ujistit, že je vybrána rasa Člověk a povolání Kouzelník. Jméno postavy zvolte jako příjmení, které jste uvedli při registraci. Nakonec při vytváření studenta nezapomínejte na to, že mu je 11 let, a tedy mu ještě nemohou růst vousy. Proto si ani žádné vousy nevybírejte.

login screen