Jak se připojit do hry

1. Stažení klienta Bradavice online (doporučené)

Pro usnadnění instalace jsme pro Vás připravili speciálního klienta, tedy hru World of Warcraft se všemi našemi úpravami. Klienta si můžete stáhnout z následujících odkazů

Zdroj 1 (MEGA) Zdroj 2 (Google Drive)

Ti, co mají nestabilní internet, mohou využít i stahování klienta rozděleného na 7 částí

Zdroj 3 (Google Drive - 7 částí)

Staženého klienta rozbalte kamkoliv uznáte za vhodné. Následně je třeba hru spustit přes náš BO Launcher. Ten najdete ve složce se hrou, v podsložce BO Launcher a spustíte ho souborem "BO Launcher.exe". BO Launcher Vám vždy před spuštěním hry zkontroluje, zda máte aktuální patche, a pokud ne, příslušné patche stáhne. Proto je třeba vždy spouštět hru přes BO Launcher!

window with BO Launcher folder

Pokud se Vám podařilo nainstalovat hru výše uvedeným způsobem, pokračujte bodem 3.

2. Nastavení jiného klienta

a) stažení klienta

Pokud z jakéhokoliv důvodu nechcete použít našeho klienta, je potřeba si obstarat hru World of Warcraft s datadiskem Wrath of the Lich King ve verzi 3.3.5a. Pokud již WoW máte, pokračujte písm. b). Pokud hru World of Warcraft ještě nemáte, potom si ji můžete stáhnout pomocí některého z následujících odkazů:

Zdroj 1 (MEGA)* Zdroj 2 (Torrent 1) Zdroj 3 (Torrent 2) Zdroj 4 (Magnet)

*Heslo: 3server

b) stažení a instalace stabilních patchů

Jakmile máte staženou hru World of Warcraft s datadiskem WOTLK 3.3.5a je potřeba ji následně opatchovat našimi vlastními patchi. Tyto patche se budou měnit velmi vyjímečně, a proto je náš BO Launcher nehlídá a je nutné je do hry vložit manuálně. Stáhněte si tedy následující stabilní patche:

Patch-M (Zdroj 1 - Google drive) Patch-M (Zdroj 2 - MEGA)
c) instalace stabilních patchů

Všechny výše stažené patche (momentálně tedy pouze patch-M.MPQ) zkopírujeme do složky Data, kterou najdete ve složce se hrou World of Warcraft

window with Data folder

Další nutností pro řádnou instalaci hry Bradavice online je stažení zvláštního souboru Wow.exe:

Wow.exe

Tento stažený soubor vložíte přímo do složky se hrou World of Warcraft, a necháte ho přepsat.

d) nastavení realmlistu

Ve složce se hrou najdete podsložku DATA (jedná se o tutéž složku, do které jsou nyní vloženy naše patche), v této podsložce se nachází podsložka enGB (nebo enUS), kde najdete soubor realmlist, ten otevřete v poznámkovém bloku, a nakopírujete do něj text: set realmlist server.bradavice-online.cz:3727

window with realmlist
e) stažení a instalace našeho BO Launcheru

Pro správné fungování hry je třeba stáhnout a nainstalovat náš vlastní BO Launcher, a to pomocí odkazu níže:

BO Launcher

Soubor rozbalte a nainstalujte přímo do složky se hrou World of Warcraft. Spustíte ho přes soubor "BO Launcher.exe", který najdete ve složce se hrou v podsložce BO Launcher, případně by se Vám měl vytvořit zástupce i na ploše. BO Launcher Vám vždy před spuštěním hry zkontroluje, zda máte aktuální patche, a pokud ne, příslušné patche stáhne. Proto je třeba vždy spouštět hru přes BO Launcher!

window with instalation process of BO Launcher

3. Přihlašení do hry a úvodní nastavení

Pro přihlášení se do hry jako login použijte login a heslo, které jste uváděli při registraci

Dále je potřeba správně nastavit addony. Pro správné zobrazení ikonek itemů v batohu si po přihlášení v možnosti ADDONS (najdete je u výběru postav v levém dolním rohu) zaklikněte načíst i staré addony.

4. Vytvoření postavy

Při vytváření postavy je třeba se ujistit, že je vybrána rasa Člověk a povolání Kouzelník. Jméno postavy zvolte jako příjmení, které jste uvedli při registraci. V případě, že již takové jméno existuje, použijte křestní jméno postavy, případně kontaktujte podporu na Discordu. Nakonec při vytváření studenta nezapomínejte na to, že mu je 11 let, a tedy mu ještě nemohou růst vousy. Proto si ani žádné vousy nevybírejte.

login screen